Tapetų klijavimo instrukcija


1. Paruoškite klijavimo paviršių. Kito žingsnio metu voleliu arba dažymo teptuku paskirstykite klijus tiesiai ant sienos.
2. Klijuokite juos ant sienos pradėdami nuo aukščiausio taško ir judėdami žemyn.
3. Trinkite tapetus naudodami šepetį, kad pašalintumėte oro burbuliukus, kurie gali būti tarp tapetų ir sienos.
4. Naudodami liniuote ir peilį lygiai priklijuokite tapetus prie apatinės sienos dalies.

KLIJAVIMO PATARIMAI IR REKOMENDACIJOS


• Kokių įrankių man reikia, kad priklijuočiau tapetus?

Kad priklijuotumėte tapetus optimaliausiu būdu, rekomenduojame naudoti: specialius flizelinius tapetų klijus, plastikinį indą, volelį arba teptuką, šepetį, kreidos brėžimui, liniuotę ir peilį.

• Ant kokio paviršiaus galiu klijuoti savo flizelinius tapetus?

Sienų parengimas privalo būti atliktas atsižvelgiant į jų būklę ir medžiagą. Siekiant maksimalaus sukibimo, sienos turėtų būti lygios, švarios ir sausos (neriebaluotos ir nedulkėtos). Flizeliniai tapetai turi privalumą – jie lengvai paslepia sienų nelygumus.

• Kokius klijus turėčiau naudoti savo flizelinių tapetų priklijavimui?

Naudokite tik specialius, flizeliniams tapetams skirtus klijus (nurodyta ant gaminio). Juos rasite didesnėse statybų parduotuvėse. Specialių, flizeliniams tapetams skirtų klijų naudojimas, leidžia pašalinti nebereikalingus tapetus greitai ir paprastai, todėl nebereikia tapetų nuėmiklio. Šie klijai išdžiūsta per kelias minutes.

• Kaip padengti vietą klijais tik planuojamame plote?Kaip tinkamai tepti klijus?

Sekdami gamintojo instrukcijomis iš anksto praskieskite klijus indelyje su vandeniu. Su kreida pažymėkite vertikalią liniją išilgai sienos. Tada užtepkite klijus tiesiai ant sienos, naudodami volelį arba teptuką. Tolygiai padenkite visą plotą ant kurio bus klijuojama.

• Kaip trinti tapetus?

Susidarius oro burbuliukams juos pašalinti galima paviršių trinant šepečiu. Procesas taip pat padės tapetams geriau prilipti prie sienos.Tapetus trinkite šepečiu nuo viršaus į apačią, o tada iš centro į išorę.